Home | Veiling | Feyenoord kampioens "uit" shirt gesigneerd seizoen 2016-2017 (VERKOCHT)

Feyenoord kampioens "uit" shirt gesigneerd seizoen 2016-2017 (VERKOCHT)

Feyenoord kampioens "uit" shirt gesigneerd door gehele selectie seizoen 2016-2017, met eredivisie badge en originele opdruk landskampioen 2016-2017.

Maat L. Niet ingelijst.

© 2019 - Alle rechten voorbehouden