Home | Veiling | Feyenoord thuisshirt seizoen 2017/2018 gesigneerd shirt 1 (VERKOCHT)

Feyenoord thuisshirt seizoen 2017/2018 gesigneerd shirt 1 (VERKOCHT)

Gesigneerd Feyenoord thuisshirt door gehele selectie inclusief gouden kampioensbadge, maat L. Niet ingelijst.

© 2019 - Alle rechten voorbehouden