Home | Veiling | Feyenoord thuisshirt seizoen 2017/2018 gesigneerd shirt 2 (VERKOCHT)

Feyenoord thuisshirt seizoen 2017/2018 gesigneerd shirt 2 (VERKOCHT)

Gesigneerd Feyenoord thuisshirt, door gehele selectie gesigneerd, inclusief gouden kampioensbadge, maat L. Niet ingelijst.

© 2019 - Alle rechten voorbehouden